bg

tt_Nano_160x600_1.gif

tt_Nano_160x600_2.gif

Güvenilir Bahis Siteleri

Marsbet

Üye

Marsbet Para Çekme

Marsbet Para Çekme

Marsbet, Alpha Entertainment B.V. tarafından yönetilen ve 5536/JAZ nolu Curaçao’dan aldığı lisans ile hizmet veren bir sitedir. En çok merak edilen konulara arasında para çekim olanaklarına baktığımızda ise belirli bir sistemin izlendiğini görebiliyoruz. Bu sisteme göre bir üye, günde sadece 1 kez para çekme talebinde bulunabilir. İki ya da daha fazla çekimler gün içerisinde kabul edilmediği ifade ediliyor. Aynı zamanda para çekme işlemlerine ait belirtilen sürenin en az 30 dakika ile en fazla 6 saate kadar bulduğu da aktarılmaktadır. 7/24 para çekim işlemlerininde yapıldğından söz edilmektedir.

Para Çekme Yöntem ve Limitleri

Bir üye hesabı üzerinden Banka Havalesi, Kartsız işlem, Ecopayz yöntemi, TL nakit ya da Neteller ile para çekim işlemlerini yapabilir.

Çekim işlemleri için belirtilen minimum tutar 100TL’dir. Günde en fazla ise 50.000TL olarak para çekme taleplerinin yapılabileceğinden söz edilmektedir. Site üzerinde yatırılan yöntem ile para çekme talebinin verileceğini de söyleyebiliriz. Yatırım yaptığınız yöntem ile çekim yok ise, Havale üzerinden çekimde bulunabilirsiniz. 


Bu sayfamız 366 kez ziyaret edildi
Diğer Sayfalarımız
Yorum Yaz

*

*

*

firma reklam