bg

tt_Nano_160x600_1.gif

tt_Nano_160x600_2.gif

Güvenilir Bahis Siteleri

Marsbet

Üye

Marsbet Müşteri Hizmetleri

Marsbet Müşteri Hizmetleri

Marsbet sitesi, belirli bir hizmeti Betconstruct altyapısı üzerinden veren ve aynı zamanda lisanslı olan bir markadır. Yapısı gereği genel hatlarını ve içeriklerini incelediğimizde, Curaçao’dan lisanslı olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca Alpha Entertainment B.V. tarafından yönetilen ve Curaçao’nun adresinde kayıtlı bir marka da olmaktadır.

Müşterilerine yönük sağladığı hizmeti incelediğimizde sitenin Türkçe dili üzerinden her bir müşterisine geri dönüş yaptığını söyleyebiliriz. Bunu e-posta üzerinden ya da Canlı Destek ekipleri ile yapmaktadır. Buna göre site üzerinde merak edilen, yaşanan sıkıntı ve sorunlar, bonuslar, ödeme olanakları ya da şikayet hususlarını müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Canlı Yardım ve E-posta

Merak edilen konuları e-posta ile iletmek için destek(at)marsbet.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Aynı zamanda reklam görüşmeleri için de reklam(at)marsbet.com adresine e-posta üzerinden mesaj gönderebilmek mümkündür.

Canlı destek ekipleri ise sitenin sağ alt panelinde Live Chat bağlantısı ile yer aıyor. Bu hizmete, Pazartesi’den Perşembe gününe kadar sabah 09:00 ile 04:00 arasında ulaşabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleridne ise 09:00 ve 05:00 arasında hizmet vermektedir. Pazar günü de 09:00 ve 04:00 arasında faaliyettedir. 


Bu sayfamız 363 kez ziyaret edildi
Diğer Sayfalarımız
Yorum Yaz

*

*

*

firma reklam