bg

tt_160x600.gif

tt_160x600_1.gif

Güvenilir Bahis Siteleri

Marsbet

Üye

Marsbet İlk Üyelik Bonusu

Marsbet İlk Üyelik Bonusu

Marsbet sitesi üzerinde birçok hizmet yapılanması olsa da yeni üyeler için vermekte olduğu bir üyelik bonusunun yer almadığını görebiliyoruz. Promosyonlar bağlantısına tıkladığınızda da bu konu ile alakalı herhangi bir açıklama yoktur ve detaylandırma da sağlanmamıştır.

Yine de hoşgeldin bonusu türü yerine site üzerinde para yatırıldığında kazanç sağlanabilecek bonuslarda bulunmaktadır. Bu tür bonuslar Yatırım Bonusları olmaktadır. Para yatırmalarınıza karşılık olarak Marsbet sitesi üyelerine bonus vermektedir.

Yatırım Bonusları ile Kazanmak

Üyelik bonuslarında bir üye para yatırdığında bonus almaktadır. Aynı durum, ödeme yöntemine bağlı olarak gerçekleştirilen bonuslar içinde geçerlidir. Bunları incelediğimizde;

Banka Havalesi ve Cepbank Yatırım Bonusu: Üyeler bu iki yöntem ile para yatırdığında %15 bir bonus kazanmaktadırlar. Gün içerisinde en fazla verilen bonus miktarı 150TL olmaktadır. Yatırım işleminin hemen sonrasında bonus e-posta ile talep edilmelidir.

Otopay Para Yatırım Bonusu: Bu yöntem ile para yatıran üyeler %15 bonus kazanmaktadır. Diğer bonusta olduğu gibi bu bonus üzerinde 150TL maksimum kazanç imkanı bulunmaktadır. 


Bu sayfamız 346 kez ziyaret edildi
Diğer Sayfalarımız
Yorum Yaz

*

*

*

firma reklam