bg

tt_160x600.gif

tt_160x600_1.gif

Güvenilir Bahis Siteleri
Reklam
Robin van Persie için karar verildi! 12/09/2017

Robin van Persie için karar verildi!

Fenerbahçe'den bir dönem kapanıyor! Devre arası yolcu...

Adsense kodu buraya gelecek

F.Bahçe Yönetimi, sakatlığı nedeniyle kasım ayında yeşil sahalara dönecek olan Robin van Persie ile devre arasında yolları ayıracak. (Akşam)

Büyük umutlarla geldiği F.Bahçe'de istediği performansı bir türlü gösteremeyen Robin van Persie ile ocak ayında yollar ayrılıyor. Hollandalı oyuncu, forvet hattına Janssen'in gelmesiyle birlikte forma şansını tamamen kaybetti.

Teknik Direktör Aykut Kocaman, “RVP konusunda beyin yormaya gerek yok” diyerek de RVP’i tamamen sildiğini açık bir dille ifade etmişti. Kasım ayında sakatlığı düzelecek tecrübeli ismin elden çıkarılması planlanıyor. 

 

banner8

 

3 MİLYON EURO KAR EDECEK 

Sezon başında Feyenoord’dan gelen teklifi ücret olarak istediği seviyelerde olmadığı için kabul etmeyen Kanarya, bu kez rakama bakmaksızın 34 yaşındaki oyuncuyu gönderecek. Hollandalı yıldız, yıllık 6 milyon euro garanti ücret alıyor. Kanarya, deneyimli ismi bonservis almayarak gönderirse ocakta 3 milyon euro kar edecek.

 

Van Persie’ye FIFA kıyağı!FIFA, lisans izni istenen Eljif Elmas için red yanıtı verdi. TFF’nin listeleri bildirme süresi de doldu; Robin Van Persie 14. yabancı olarak kadroda kaldı

 

 

Bu haber 206 kez okundu.
Spor Haberleri Kategorisindeki Son Haberler
Facebook Yorumları