bg

tt_Nano_160x600_1.gif

tt_Nano_160x600_2.gif

Güvenilir Bahis Siteleri
Balotelli Galatasaray'a mı geliyor? İstanbul'da otelde görüşme 12/01/2019

Balotelli Galatasaray'a mı geliyor? İstanbul'da otelde görüşme

Galatasaray'ın Mario Balotelli ile İstanbul'da bir otelde gizli görüşme gerçekleştirdiği iddia edildi.

Adsense kodu buraya gelecek

Yıllardır yazılıp çizilen Mario Balotelli devre arası transfer döneminde de yine Galatasaray'la yazılıp çiziliyor. İstanbul'da boy boy fotoğrafları paylaşılıp "O mu, değil mi?" yorumları yapılan Balotelli'nin sarı kırmızılı kulüple anlaştığı ifade edildi. Hikayesinde İstanbul'da bir otelde kaldığı ifade edilen ve Maslak'ta Galatasaraylı yöneticilerle konuştuğu belirtilen Mario Balotelli Galatasaraylıları uykusuz bıraktı.

Instagram hesabı fotoğrafını da Aslan emojileriyle süsleyen Balotelli'nin Galatasaray'la anlaştığı iddia edildi. Günlerdir forvet bekleyen Galatasaray taraftarları da sosyal medya hesapları üzerinden bu transferin gerçekleşip gerçekleşmediğine dair ipuçları aramaktan bıkmıyor. Kıyafetinden küpesine kadar Balotelli'nin İstanbul'da resmi olan kişiye benzeyip benzemediğini araştırmacı bir gazeteci edasıyla araştıran taraftarlar sonunda ikna oldu! Galatasaray'a transfer olacağı iddia edilen Mario Balotelli için sarı kırmızılı idarecilerin yaptığı görüşmede masadan mutlu kalktığı ifade edilse de transfer daha önce de birçok kez yazılıp çizilmiş fakat gerçeğe dönüşmemişti.

Galatasaray'ın şu an elinde sadece tek forveti bulunuyor. Akhisarspor'dan takviye edilen Muğdat Çelik'ten başka elde forveti kalmayan Galatasaray'ın bir an evvel hücum bölümüne transfer yapması bekleniyor. Antalya kampına yetiştirilmesi beklenen forvet transferinin gerçekleşmemesi de sarı kırmızılıları taraftarları endişelendiriyor.

Eren Derdiyok'u da takım da düşünmediğini açıkça gösteren teknik direktör Fatih Terim listedeki isimlerden en az 2 tanesinin takıma adapte edilmesini istiyor. Kısa süre içerisinderesmi açıklamanın yapılacağı tahmin edilse de son anda gerçekleşmeyen birçok transfer gibi Balotelli gelişmesinde neler yaşanacağı merak ediliyor.

Bu haber 199 kez okundu.
Spor Haberleri Kategorisindeki Son Haberler
Facebook Yorumları